Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1350 producten.
Siliconestof, Vuurvast die materiaal met een laag van silicone voor Verwijderbare Jasjes en Dekking Op hoge temperatuur met een laag wordt bedekt
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone Met een laag bedekte Stof voor van de de Isolatie de Vuurvaste Glasvezel van Lassendekens Deken van het de Doeklassen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | middel |
| Garentype: | C-glas |
Rode brandwerende siliconen gecoate glasvezelstof voor HVAC-systeemkanaalconnector
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Alkalivrij |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Lassendeken en Gordijnen
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | C-glas |
480g de silicone Met een laag bedekte Doek van de Glasvezelstof in Isolatiejasjes
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
Glasvezeldoek/Stof met Pu-Materiaal voor de Zachte Verbinding die van de Pijpstof met een laag wordt bedekt
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Het siliconerubber met hoge weerstand bedekte glasvezeldoek/stof voor deur/gordijn/uitbreidingsverbinding/lassen met een laag
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | 4H satijn |
| Gewicht: | 580gsm (17 oz) |
De hittebestendige Stof van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Elektrische Isolatie
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Stof van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Elektrische Isolatie
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Het Silicone met hoge weerstand bedekte de goede chemische weerstand van de Glasvezelstof tegen zuren en loog voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding met een laag
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | 4H satijn |
| Gewicht: | 580gsm (17 oz) |

