Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1350 producten.
Silicone-gecoate glasvezelstof brandwerend hittebestendig 850 g/m2
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Het vuurvaste Siliconerubber bedekte Gevlechte Glasvezelstoffen met een laag
| Deklaag: | één zijsiliconerubber |
|---|---|
| Weefselband: | 4H satijn |
| Gewicht: | 510gsm |
Van de de Glasvezelstof van de Doek het Hittebestendige Stof Silicone Met een laag bedekte Silicone op hoge temperatuur CoateFabric
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
| Garenband: | C-glas |
silicone met een laag bedekte glasvezelstof voor verwijderbare en opnieuw te gebruiken isolatiedekens en stootkussens
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Grafiet Met een laag bedekte Glasvezelstoffen
| Eenheidsgewicht: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |
het siliconerubber bedekte glasvezelstof voor Uitbreidingsverbinding met een laag, brandgordijn, rookgordijn, die deken lassen
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
0 4mm het Silicone bedekte 17 Oz met een laag. Met een laag bedekte de glasvezelstof van de glasvezeldoek silicone
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Vuurvast Silicone 1mm Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Isolatie
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
| Garenband: | C-glas |
Het vuurvaste Algemene 29OZ-Grafiet bedekte Stoffen Duidelijk Patroon met een laag Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaarddikte: | 0,039 duim |
Van de de Glasvezelaluminiumfolie van de lassenbescherming de Hittebestendige Algemene Brandblusdeken
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Materiaal: | de doek van de aluminiumfolieglasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |

