Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pvc coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 247 producten.
Siliconestof, Vuurvast die materiaal met een laag van silicone voor Verwijderbare Jasjes en Dekking Op hoge temperatuur met een laag wordt bedekt
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Doek van de roestvrij staal de Draad Versterkte Glasvezel met Pu die 0.7mm voor Gordijnen van de Brand de Algemene Rook met een laag bedekken
| Totaal Gewichts Nominaal Gewicht: | 690g/sqm |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1200mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 0.7mm Glasvezelstof |
De Stoffendoek op hoge temperatuur van de Isolatieglasvezel voor Lassendeken
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
De Stoffendoek op hoge temperatuur van de Isolatieglasvezel voor Lassendeken
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Hittebestendige acrylaat gecoate glasvezel lasdeken - 550°C hittebestendige branddeken
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Het Vuurvaste Duurzame Met een laag bedekte Polyurethaan op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Waterdichte PU-gecoate glasvezeldoek Brandwerende PU-gecoate glasvezeldoek Isolatiematras Isolatiedeken
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Hittewacht Fiberglass Insulation Cover voor Isolatie van Flenzen en Pijpen thermische isolatiestof
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
0.7mm Polyurethaan Met een laag bedekte Glasstof voor lassendeken
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Waterdichte Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Brandgordijnen en rookgordijnen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |

