Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pvc coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 247 producten.
1.2x1.2m Brandwerendheidstest van Suntex-gecoate glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het keperstofweefsel PTFE voor de Deken van de BARBECUEbrandbeveiliging
| naam: | ptfe met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |
De hoge Doek van de de Stoffenpolyurethaan Met een laag bedekte Glasvezel van de Duurzaamheids Vuurvaste Waterdichte Glasvezel
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
De goede Doek van de de Weerstandspu Met een laag bedekte Glasvezel van de Schuringsschuring voor Lassendeken
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | keperstof, satijn, of vlakte |
Stof van het thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glas voor Lassendekking, de Dekking van de de Flensisolatie van de Kleppijp
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
Dubbel gecoat (silica + heavy-duty PU) glasvezelweefsel | 460 g/m², 0,41 mm | Voor lasbescherming
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Dubbel gecoat (hoog silica & PU) glasvezelweefsel | 460 g/m², 0,41 mm | Vuurvast & Thermische isolatie
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Brandwerende PU-gecoat glasvezelstof 460g/m² Thermische Isolatie
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
PU-gecoat glasvezelweefsel 460 g/m² brandwerend voor kanaalsystemen
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Brandvertragende PU-gecoate glasvezelstof 460 g/m² voor luchtkanalen
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |

