Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pvc coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 247 producten.
PU-gecoate glasvezelstof met 460 g/m2 Gewicht 0,41 mm Dikte en brandwerendheid M0
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Vuurbestendige PU-gecoate glasvezelstof met temperatuurafstand van 1800°C M0 Brandweerstand en breedte van 1 m tot 1,55 m
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Hoog siliciumgehalte-bestendige brandwerende PU-gecoate glasvezelstof voor brandpreventie
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Dubbelzijdig PU-gecoat glasvezelstof-lassen deken met 1800C Temperatuurweerstand 460 g/m2 0,41 mm
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
PU-gecoat glasvezelstof-lasdekleding met warmtebescherming voor brazen in meerdere breedtes van 1 m tot 1,55 m
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Brandwerend PU-gecoat glasvezelstof 460 g/m2 0,41 mm voor luchtleidingen en lasdekens
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
460 g/m2 PU-gecoate glasvezelstof met 0,41 mm dikte en temperatuurstabiele 1800°C voor brandwerende toepassingen
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Vuurvaste Kleurrijke Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Type garen: | E-glas |
1.2x1.2m Brandwerendheidstest van Suntex-gecoate glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Vuurvaste Kleurrijke Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |

