Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pvc coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 247 producten.
Multi-Purpose Industrial Use Fiberglass Welding Mat with 1m/1.3m/1.5m/1.52m/1.55m Width for Heavy Duty Applications
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Branddicht glasvezeldoek met blauw/zwart kleur en gewicht van 460 g/m2
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Duurzaam 460 g/m2 0,41 mm brandwerend glasvezel lassen deken met hoge temperatuur weerstand
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
0.4 mm brandbestendig duurzaam PU-gecoat glasvezelstof voor brandbeveiligingssysteem,M0-certificaat
| Gewicht: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw Zwart |
Warm verkoop slijtvast PTFE-gecoat chemisch bestand stof waterdicht
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0.42 mm |
| Kleur: | Grijs |
Neopreen Met een laag bedekte Glasvezel Chemische Bestand Stof 0.5mm Zwarte Kleurenweerbestendigheid
| Gewicht: | 600 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,45 mm |
| Kleur: | ZWART |
Van de de Stoffendoek van de lassenpu Met een laag bedekte Glasvezel de Brandbarrière M0 die Stoffencanvas 0.4mm isoleert
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.4mm |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatiematras
| Gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | Grijs |
Vuurvaste de Glasvezelstof op hoge temperatuur van 550C, e-Glasdoek
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,75 mm |
| Kleur: | Wit |
Silicone Met een laag bedekte glasvezel die Algemene van de de Dekensglasvezel van de Broodjesbrand de Vertragersdekens lassen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |

