Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature insulation ptfe fabric ] bij elkaar passen 203 producten.
2.5mm Vlam - van de de Doek66oz Grafiet Met een laag bedekt Glasvezel van de vertragersglasvezel de Stoffenbroodje Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 66 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0,098 duim |
1.25mm Doek de Op hoge temperatuur van de Brandbeveiligingglasvezel voor Brandgordijnen & deuren
| Nominaal gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
Van het de Brandbewijs van de Hitteisolatie Deken de op hoge temperatuur van de het Kiezelzuurglasvezel
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
1000c Bestand Hoge de Doekstof op hoge temperatuur van de Kiezelzuurglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
Hoogtemperatuurstoffen Hittebestendige stoffen, touwen, banden en mouwen
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Doek de Op hoge temperatuur van de de Stoffenglasvezel van de kiezelzuurglasvezel voor verschillende oppervlaktebehandeling
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.053inch |
Van de de Glasvezelstof van de Doek het Hittebestendige Stof Silicone Met een laag bedekte Silicone op hoge temperatuur CoateFabric
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
| Garenband: | C-glas |
De Hittebestendige Stoffen op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek en Stoffen voor Hoge Hittetoepassingen
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Hoogtemperatuurwarmte-isolatie Brandbestendige Silica Glasvezel dekenstof
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
satijn het Op hoge temperatuur van de de Glasvezeldoek 12H van 1200g Silca voor de Deken van de Lassenbescherming
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 920mm |
| Dikte: | 1.3mm |

