Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature insulation ptfe fabric ] bij elkaar passen 217 producten.
Fabriek Groothandel Afneembare en herbruikbare zachte warmte-isolatie-deklaag Hoogtemperatuur glasvezel stoffen isolatie jas
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Hittebestendig isolatiedoek 200-2000g/m² voor pijpen & reactoren
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkali -inhoud: | alkali gratis |
Van de de Stoffenglasvezel van de silicone het Rubber Met een laag bedekte Glasvezel van de clothFor Verwijderbare Isolatie Jasje en de Dekking op hoge temperatuur
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Verwijderbare de Isolatiedekking van het Isolatiejasje met de glasvezeldoek op hoge temperatuur van de Temperatuurweerstand
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Isolatie Glasstof Afneembare isolatie jas en dekmantel
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Maatwerk thermische isolatiejas 1000°C weerstand 25-100mm dikte
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkali -inhoud: | alkali gratis |
Ptfe Met een laag bedekte de Glasvezelstof Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Lichtgewichtptfe Met een laag bedekte Bestand Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte PTFE |
| Materiaal: | Glasvezel |
Met een laag bedekte het Glasstof op hoge temperatuur 1 van Thermocovers Ptfe Zij17oz-Brandbarrière
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
Vuurvaste de Doekstof Op hoge temperatuur van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassendeken
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

