Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature insulation ptfe fabric ] bij elkaar passen 203 producten.
Vuurvaste Doek op hoge temperatuur van de Thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Hittebestendige Vuurvaste Gordijnen die Warmtegeleidingsvermogensilicone Rubber Met een laag bedekte Fibergla isoleren
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Antistatische Glasvezelstof voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De antistatische Materialen van de Glasvezelstof voor Drijvende Dakverbinding
| Productnaam: | de materialen van de glasvezelstof voor drijvende dakverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Glasvezelstof voor de Taaie en hoogst Duurzame Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Schuring en de Chemische Stof van de Weerstandsglasvezel voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De Materialen van de glasvezeldoek voor de Taaie en hoogst Duurzame Drijvende Verbinding van de Daktank
| Productnaam: | de drijvende verbinding van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De silicone met een laag bedekte doek van de het siliciumrubber met een laag bedekte glasvezel van de glasvezelstof
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Gemakkelijk te naaien Gefabriceerde PTFE-gecoate glasvezelstof voor thermische isolatie
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
PTFE Met een laag bedekte van de het Stofbekleding van de Glasvezelstof van het de Rookgordijn Opnieuw te gebruiken de thermische isolatiedekking Therma
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |

