Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature insulation ptfe fabric ] bij elkaar passen 203 producten.
De thermische Isolatie PTFE bedekte Glasvezelstof Gemakkelijk om allerlei vet, vlekken of andere gehechtheid op zijn schoon te maken met een laag
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Doek op hoge temperatuur van de Weerstands de Ptfe Met een laag bedekte Glasvezel voor Industriële Gordijnen
| Totaal gewicht: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1550m |
| Totale dikte: | 0.43mm |
Hoge Thermische van de de Glasvezelstof van Matrasptfe Opnieuw te gebruiken de thermische isolatiedekking
| Eenheidsgewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1520mm |
| Totale dikte: | 0,45 mm |
34 oz van de Siliconedeklaag de Stoffen voor Verwijderbare Stootkussens Op hoge temperatuur
| Basisstof: | Satijn geweven glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
| Gewicht: | 1156gsm (34oz /sqyd) |
De goede mechanische eigenschappen Stof van de Siliconedeklaag voor Verwijderbare Stootkussens Op hoge temperatuur
| Basisstof: | Satijn geweven glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
| Gewicht: | 1156gsm (34oz /sqyd) |
Van de de Glasvezeldoek 2250g van de hittevertrager Met een laag bedekte de Turbinedekens Op hoge temperatuur Grafiet
| Gewicht: | 2250g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 2.5mm |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur Hittebestendig Zilveren Grey Glass Fiber Cloth
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
Op zwaar werk berekende van de de Glasvezelstof van de Lassenbescherming Algemene Doek Op hoge temperatuur 2.6mm Met een laag bedekt Grafiet
| Nominaal Gewicht: | 1150g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 2.6mm |
Bruine Glasvezeldoek Op hoge temperatuur 0.65mm Uiterste voor Vuurvast Gordijn
| Nominaal Gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
1.25mm Met een laag bedekt de Doeksilicone Op hoge temperatuur van de Brandbeveiligingglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |

