Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature insulation ptfe fabric ] bij elkaar passen 203 producten.
Glasvezel Sleeving met Stof die van de Silicone de Rubbersilicone Met een laag bedekte Glasvezel met een laag wordt bedekt
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
| Garenband: | C-glas |
Zilveren de Glasvezeldoek van het Hitte Weerspiegelende Aluminium voor Flexibele Slang die Doel vervaardigen
| Gewicht: | 470 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Stoffen van de de Glasvezeldoek Gelamineerde Glasvezel van het hitte de Weerspiegelende Zilveren Aluminium voor Branddekens
| Gewicht: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,6 mm |
| Kleur: | Zilver |
0.65mm Folie Gealuminiseerde van het de Stoffenfiberglas van de Glasvezelstof Vuurvaste de Veiligheidsschort
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | De schort van de lassenveiligheid |
| Dikte: | 0.65mm |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De artisanale Materialen van de de Glasvezeldoek niet van het Stoksilicone Vuurvaste voor Tank het Verzegelen
| Productnaam: | de materialen van de glasvezelstof voor drijvende dakverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De Dekens van het glasvezellassen voor Gordijnen in de Machinewerkplaats, als Dalingsdoeken, Isolatiematten en als Machinedekking
| Deklaag: | tweezijdige Pu met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
18oz kiezelzuur 0.6mm Industriële de Veiligheidsdoek van het Brand Algemene Broodje voor de Thermische Isolatiejasje van de Brandbarrière
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |
560 Doek van de het Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel van G/sqm 0.43mm voor Branddeken
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-glas |
De Brandgordijnen van branddekens voor Olie en Gasindustrie
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of geweven duidelijk |

