Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature insulation ptfe fabric ] bij elkaar passen 203 producten.
Het weerbestendige Silicone van de Hoge prestatiestextiel bedekte glasstoffen voor Isolatiedekens, dekking, matras en stootkussen met een laag
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-GLAS |
14 van de de Doekbrand van de Aluminiumfolieglasvezel van de de Isolatiedeken van de de Glasvezelmicrons Stof
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken |
| Gewicht: | 13.2oz/yd2 |
Stof van het thermische Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glas voor Branddekking
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Stof van het thermische Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glas voor Branddekking
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
De Doek van de de Yard18oz Glasvezel van SUNTEX 1 Hittebestendig voor Brand Algemene Vuurvaste Deur
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
De hoge van de de Glasvezeldoek van de Kiezelzuurglasvezel 200gsm Vuurvaste Stof voor Lassen
| Nominaal Gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
Vlam van de fabrieks de Directe Verkoop - het Fiberglasstof van het vertragers Waterdichte Kiezelzuur
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
De Stof van het kiezelzuurfiberglas voor kiezelzuurlassen bedekt de gordijnen van het kiezelzuurlassen
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
De Fabrikant Good Quality 0.7mm van China de Vuurvaste Hoge Stof van de Kiezelzuurglasvezel
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte: | 0.053inch |
Doek van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-glas |

