Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature insulation ptfe fabric ] bij elkaar passen 203 producten.
Van de de Glasvezelstof 17OZ van de vlamweerstand het PTFE Met een laag bedekte van de Thermische Isolatieshell Broodje van de de Glasvezeldoek
| Eenheidsgewicht: | 17oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0.016inch |
Alkalivrij PTFE-gecoat glasvezelweefsel voor verwijderbare warmte-isolatiekoppels
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Dikte: | 0.42mm |
Van de de Glasvezeldoek van de douanegrootte PTFE Met een laag bedekte de Fabrikantenptfe Met een laag bedekte Stoffen
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Dikte: | 0,45 mm |
Het chemische Bestand het Smelten van Ptfe Hashima Smelten van Ptfe van de Machineriem Aangepaste Grootte
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 1.3mm |
Niet - plak PTFE-Glasvezeldoek 1000 - 2000mm /0.45mm diktebreedte voor Thermische Isolatie
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Dikte: | 0,45 mm |
Awesome gecertificeerde brandwerendheid PTFE gecoate glasvezel stof hittebestendige deken
| naam: | ptfe met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |
De Doek van de het Siliconeglasvezel van de temperatuurweerstand voor Thermische Isolatiedekking
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
Van de de Stoffensilicone Met een laag bedekte Glasvezel van de vlamweerstand van het de Stoffen Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte de Glasvezelstof Rubber
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
Van de de oliënweerstand van de vetweerstand het de brandstofresistance17oz Silicone bedekte Glasvezeldoek voor Isolatiedekking met een laag
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Steekt de Suntex Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Stof voor de gordijnen Vuurvaste dekking van de brandinsluiting beschermende gordijnen in brand
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |

