Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature insulation ptfe fabric ] bij elkaar passen 203 producten.
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof met hoge weerstand voor het Lassendeken van de Glasvezel Vuurvaste Bescherming
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Vuurvaste Kleurrijke Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Silicone Met een laag bedekt Hitte Weerspiegelend Bestand Behoudend Materiaal
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Chemische Bestand Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Brandgordijn
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Vuurvaste Kleurrijke Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Type garen: | E-glas |
Weer en Schurings Bestand Glasvezeldoek voor de Drijvende Verbinding van de Daktank
| Productnaam: | Glasvezeldoek voor de Drijvende Verbinding van de Daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor Tank van het Verbindings de Drijvende Dak
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor Tank van het Verbindings de Drijvende Dak |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor Interne Drijvende Daktank
| Productnaam: | Glasvezeldoek voor Interne Drijvende Daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
560g van de de Brandweerstand van de siliconedoek de Stof van de de Deklaagglasvezel voor Vuurvast Gordijn
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor het Opgeschorte Dak van de Olietank
| Productnaam: | glasvezeldoek voor het opgeschorte dak van de olietank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |

