Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 251 producten.
EN-13501 Gecertificeerde brandwerende glasvezelstof met een temperatuurweerstand van 550 °C en een dikte van 0,6 mm voor vuur- en rookgordijnen
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid bij 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid bij 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandwerende glasvezelstof met een temperatuurweerstand van 550 °C en een dikte van 0,6 mm voor vuur- en rookgordijnen
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerd 550°C brandwerend gordijnstof met 0,6 mm dikte voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
De roestvrij staaldraad versterkte Vuurvaste Glasvezelstof voor Lassendeken
| Productnaam: | de glasvezelstof van het roestvrij staaldraad versterkte silicone |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezelstof, roestvrij staaldraad |
| Sleutelwoord: | de glasvezelstof van het roestvrij staaldraad versterkte silicone |
Twee Kantensilicone Met een laag bedekte Glasvezel die Algemene Fabriek lassen
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvaste Lassendeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De verschillende mogelijke Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van kleurenmontages voor de verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Vuurvaste en Waterdichte Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Branddeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

