Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 252 producten.
Vermiculiet Silica Gecoat Glasvezelweefsel 1200°C Hittebestendig
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Vermiculiet Silica Gecoat Glasvezelweefsel 1200°C Hittebestendig
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Hoge - kwaliteitsbrand - Rubber het Fiberglasdoek van het vertragers Hoge Kiezelzuur
| Grondstof: | S.S draad versterkte glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
Vermiculiet Silica bedekte glasvezel Stof 1200°C Lasdek
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Gemakkelijk te snijden, geen vliegersilicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassenbescherming, thermische isolatie, uitbreidingsverbinding, enz.
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Glasvezeldoek op hoge temperatuur voor van de Brandgordijnen van de Stoffen luctwork schakelaar de Branddekens
| Materiaal: | glasvezelstof, calciumsilicaat |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 700 c-Graad |
| Gewicht: | 1100 g/sqm |
Vermiculiet Gecoate Glasvezel Lasdeken 1200°C Hittebestendig
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
De Glasvezeldoek Op hoge temperatuur 36OZ van het ranonkelkiezelzuur voor Op zwaar werk berekend Lassengordijn
| Eenheidsgewicht: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte/Nominale Dikte: | 0.037inch |
4H het type van satijnweefsel de Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste Stof van de Kiezelzuurglasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Het Silicone Rubberstof van de thermische Isolatie Vuurvaste Glasvezel voor Lassenbescherming
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |

