Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 252 producten.
Stoffen van de de Glasvezeldoek Gelamineerde Glasvezel van het hitte de Weerspiegelende Zilveren Aluminium voor Branddekens
| Gewicht: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,6 mm |
| Kleur: | Zilver |
100% niet van het de Stoksilicone van het kiezelzuurgel het Hittebestendige Baksel Mat With Custom Printing
| Materiaal: | glasvezelstof, calciumsilicaat |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 700 c-Graad |
| gewicht: | 1100 g/sqm |
34 oz van de Siliconedeklaag de Stoffen voor Verwijderbare Stootkussens Op hoge temperatuur
| Basisstof: | Satijn geweven glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
| Gewicht: | 1156gsm (34oz /sqyd) |
De goede mechanische eigenschappen Stof van de Siliconedeklaag voor Verwijderbare Stootkussens Op hoge temperatuur
| Basisstof: | Satijn geweven glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
| Gewicht: | 1156gsm (34oz /sqyd) |
Brandbestendig, grijs siliconen bekleed glasvezelstof
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of op maat gemaakt |
Bewijs Mat For Fire Pit, Dek, Concreet Gras van de fabrieks het In het groot Hitte,
| Materiaal: | Aluminiumfolie, Silicone, Glasvezelstof, enz. |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Vuurvaste Glasvezelstof voor 18 oz. thermisch behandelde glasvezelgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor brand en lassendeken
| Nominaal gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Het chemische Bestand het Smelten van Ptfe Hashima Smelten van Ptfe van de Machineriem Aangepaste Grootte
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 1.3mm |
Vuurvast Pit Mat Protects Decks en Terras - olie-Bewijs & Waterdicht Grillstootkussen voor Brandkuil
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |

