Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 174 producten.
Oliebestendige siliconen gecoate glasvezel weefsel dikte 17 mil
| Material: | 100% Fiberglass, Silicone |
|---|---|
| Weight: | 17oz / sqyd |
| Thickness: | 17mils |
Eenzijdig oliebestendig siliconen bekleed glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Siliconebrand Pit Mat en Glasvezel van de Brand de Algemene Bundel en Silicone Vuurvaste Mat voor Houten Dek
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Vuurvast Pit Mat Protects Decks en Terras - olie-Bewijs & Waterdicht Grillstootkussen voor Brandkuil
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
kan de silicone met een laag bedekte glasvezel Vuurvaste mat uw dek en gazon volkomen beschermen, toestaand u om van BARBECUE gemakkelijk te genieten
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
0.65mm Folie Gealuminiseerde van het de Stoffenfiberglas van de Glasvezelstof Vuurvaste de Veiligheidsschort
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | De schort van de lassenveiligheid |
| Dikte: | 0.65mm |
PU MET VEZELGLAS GECOAT WEEFSEL VOOR BRANDWERENDE GORDIJNEN & ROOKGORDIJNEN
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
PU MET VEZELGLAS GECOAT WEEFSEL VOOR BRANDWERENDE GORDIJNEN & ROOKGORDIJNEN
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
De roestvrij staaldraad versterkte Vuurvaste Glasvezelstof voor Lassendeken
| Productnaam: | de glasvezelstof van het roestvrij staaldraad versterkte silicone |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezelstof, roestvrij staaldraad |
| Sleutelwoord: | de glasvezelstof van het roestvrij staaldraad versterkte silicone |
Twee Kantensilicone Met een laag bedekte Glasvezel die Algemene Fabriek lassen
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

