Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 174 producten.
Van de de brandmat van brandpit mat stove de Mat van de de Vertragers beschermt het Hittebestendige Sintel en van de Grillmat Absorberende Materiaal Uw Dek
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Brand Pit Mats van hitte de Weerspiegelende Suntex voor Onderbrand Pit Mat voor Dek, Terras, Gras en Hout, Brand Pit Pad, Brandmat
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Van de de Doekstof van de glasvezelvervaardiging Kiezelzuur Met een laag bedekt het Fiberglasmateriaal
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |
Van de de Doekstof van de glasvezelvervaardiging Kiezelzuur Met een laag bedekt het Fiberglasmateriaal
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |
14 van de de Doekbrand van de Aluminiumfolieglasvezel van de de Isolatiedeken van de de Glasvezelmicrons Stof
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken |
| Gewicht: | 13.2oz/yd2 |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor het Opgeschorte Dak van de Olietank
| Productnaam: | glasvezeldoek voor het opgeschorte dak van de olietank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De antistatische Vuurvaste Materialen van de Glasvezeldoek voor Tank het Verzegelen
| Productnaam: | de materialen van de glasvezelstof voor drijvende dakverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Weer en Schurings Bestand Glasvezeldoek voor de Drijvende Verbinding van de Daktank
| Productnaam: | Glasvezeldoek voor de Drijvende Verbinding van de Daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor Tank van het Verbindings de Drijvende Dak
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor Tank van het Verbindings de Drijvende Dak |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor Interne Drijvende Daktank
| Productnaam: | Glasvezeldoek voor Interne Drijvende Daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |

