Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 174 producten.
Doek de Op hoge temperatuur van de de Stoffenglasvezel van de kiezelzuurglasvezel voor verschillende oppervlaktebehandeling
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.053inch |
Vermiculiet Met een laag bedekte de Doek van de Kiezelzuurglasvezel het Werk Temperatuur Op hoge temperatuur 1100C
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
1200C Glasvezeldoek op hoge temperatuur voor isolatiedekking, het opvullen, het achterblijven, lassende deken, brandgordijn
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 1.3mm |
De rode Flexibele Doek van het de Stoffensilicone Met een laag bedekte Glas van de Schakelaar Thermische Isolatie
| breedte: | 1,5 meter of OEM |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Merk: | Suntex |
Vuurvast Hoge Temperatuurvertragend Vlak Geweven Chemische Bestendigheid Waterdicht Siliconenrubber Gecoat Glasvezelweefsel
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
De gekleurde van de e-Glas Doek Glasvezel Thermische Isolatie voor de Dekking van de de Industriepijp
| breedte: | 1 m/1,5 m/1,55 m |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Merk: | Suntex |
Draad Versterkte Silicone Met een laag bedekte Glasdoek op Thermische Isolatiedekking
| Productnaam: | Draad Versterkte die Glasstof op Thermische Isolatiedekking wordt gebruikt |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezelstof, roestvrij staaldraad |
| Sleutelwoord: | draad versterkte glasstof |
Vuurvaste Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Isolatie Op hoge temperatuur
| Nominaal gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Duurzaam siliconen bekleed glasvezelstof E-glas Hoogtemperatuurbestendige siliconen glasvezel
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Van de de brandmat van brandpit mat stove van de de Vertragers de Hittebestendige Sintel van de de Mat vuurvaste doek bestand materialen
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |

