Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 174 producten.
Het Gekleurde Silicone op hoge temperatuur bedekte Industriële Glasvezelstof Versterkte Glasvezel met een laag
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De Hittebestendige Stoffen op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek en Stoffen voor Hoge Hittetoepassingen
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Hoogtemperatuurstoffen Hittebestendige stoffen, touwen, banden en mouwen
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
De Stof van het kiezelzuurfiberglas voor kiezelzuurlassen bedekt de gordijnen van het kiezelzuurlassen
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
van 850 g de Bestand tot 800 C Graad Op hoge temperatuur van de de Thermische Isolatiestof
| Gewicht: | 850 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,8 mm |
| breedte: | 0,96 meters |
satijn het Op hoge temperatuur van de de Glasvezeldoek 12H van 1200g Silca voor de Deken van de Lassenbescherming
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 920mm |
| Dikte: | 1.3mm |
De vuurvaste Stof 400-1200kg/M3 van het Isolatievermiculiet Met een laag bedekte Kiezelzuur
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Vlam van de fabrieks de Directe Verkoop - het Fiberglasstof van het vertragers Waterdichte Kiezelzuur
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Stof van het thermische Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glas voor Branddekking
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Stof van het thermische Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glas voor Branddekking
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |

