Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 815 producten.
De tweezijdige Silicone Met een laag bedekte Bestand Schuring van het de Vlambewijs van de Glasvezeldoek
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Het Silicone op hoge temperatuur bedekte Hoge de Doek Vuurvaste Doek met een laag van de Kiezelzuurglasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
De vuurvaste Doek van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Lichtgewichtptfe Met een laag bedekte Bestand Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte PTFE |
| Materiaal: | Glasvezel |
Brand - Doek van de vertragers de Pu Met een laag bedekte Waterdicht makende Glasvezel
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Brandwerend siliconen bekleed glasvezelstof voor rookgordijnen en brandbedekkingen voor auto's
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Gemiddeld |
| Type garen: | C-glas |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor de Turbinedekking van de Materiaaldekking
| Gewicht: | 560 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
De enige Zij Achtergebleven Vlam van de de Glasvezeldoek van 1070gsm Pu Met een laag bedekte
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Silicone Met een laag bedekte glasvezel die Algemene van de de Dekensglasvezel van de Broodjesbrand de Vertragersdekens lassen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |
Silicone Met een laag bedekt van de de Toebehorenroker van de Glasvezelbarbecue de Sintelstootkussen om Vuurvaste Brand Pit Mat For Grills
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |

