Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 798 producten.
560 Doek van de het Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel van G/sqm 0.43mm voor Branddeken
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-glas |
18oz 0.6mm het Lassende van de de Doekbrand van de Spatbescherming Geweven Glasvezel Algemene Materiaal
| sollicitatie: | Beschermende deken tegen lasspatten |
|---|---|
| Gewicht: | 580g/m² |
| Werktemperatuur: | 550 graden Celsius |
1.25mm Doek de Op hoge temperatuur van de Brandbeveiligingglasvezel voor Brandgordijnen & deuren
| Nominaal gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
550C thermisch bestendig 0,4 mm aluminiumfolie gewikkeld glasvezeldoek voor olie- en stoompijpleidingen brandwerend
| Color: | Silver |
|---|---|
| Application: | Fittings and flange covers |
| Weight: | 450g/sq.mtr |
0.41mm Brandvertragende M0 Fijne Glasvezeldoek Rol met PU Coating voor Lassen
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Standaardbreedte/Breedte/Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte/Standaarddikte/Dikte: | 0.41mm |
0,65 mm 550°C Aluminium gecoat hitte reflecterend lasbeschermingsmateriaal
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Sollicitatie: | Beschermend lassen |
| Dikte: | 0,65 mm |
De Pu Met een laag bedekte van de de Uitbreidingsverbinding van de Lassenstof Doek 13.5OZ voor Buis verbindt
| Totaal Gewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1300mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
satijn het Op hoge temperatuur van de de Glasvezeldoek 12H van 1200g Silca voor de Deken van de Lassenbescherming
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 920mm |
| Dikte: | 1.3mm |
19oz de Raad van de het Broodjescontrole van de glasvezeldoek het Weven voor Antibrand Algemeen Gordijn
| breedte: | 152CM |
|---|---|
| Kleur: | Wit of OEM |
| Temperatuur: | 550 c-graad |
Stof van de de Trillings de Zwarte Neopreen Met een laag bedekte Glasvezel van de spanningshulp voor Uitbreidingsverbinding
| Temperatuurweerstand: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 g/m2 |
| Dikte: | 0,45 mm |

