Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 798 producten.
De enige Zij Achtergebleven Vlam van de de Glasvezeldoek van 1070gsm Pu Met een laag bedekte
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Silicone Met een laag bedekte glasvezel die Algemene van de de Dekensglasvezel van de Broodjesbrand de Vertragersdekens lassen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |
Silicone Met een laag bedekt van de de Toebehorenroker van de Glasvezelbarbecue de Sintelstootkussen om Vuurvaste Brand Pit Mat For Grills
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Silicone-gecoate 1.6m x1.8m glasvezel lassen deken rol
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |
Hitte Weerspiegelende Brand Pit Mat For Grass /Patio/Deck 24“, 26“, 28“ 30“, 32“, 36“
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Siliconebrand Pit Mat en Glasvezel van de Brand de Algemene Bundel en Silicone Vuurvaste Mat voor Houten Dek
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
kan de silicone met een laag bedekte glasvezel Vuurvaste mat uw dek en gazon volkomen beschermen, toestaand u om van BARBECUE gemakkelijk te genieten
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
550C hittebestendig vuurputmat met aanpasbare grootte en meerlagige structuur voor buitenbescherming
| gebruik: | Thermische isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Dubbelzijdige hittebestendige vuurkorfmat van 550°C met aanpasbare maat voor dek- en terrasbescherming
| gebruik: | Thermische isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
3-laags siliconen gecoate vuurkorfmat 550C hittebestendig met aanpasbare maten voor dek- en grasbescherming
| gebruik: | Thermische isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |

