Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 798 producten.
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvaste Lassendeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
0.43mm Pu Met een laag bedekte de Stoffenzwarte van het Brandgordijn voor de Buizen van de Luchtdistributie
| Eenheidsgewicht: | 14.5 oz/sq.yard |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Van het de Glasvezellassen van 0,7 Mm Dikte de Doek Firestop niet Stok met binnen Draad
| breedte: | 1.5 M |
|---|---|
| Kleur: | Grijze OEM |
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C aan 500 C |
De Dekens van het glasvezellassen voor Gordijnen in de Machinewerkplaats, als Dalingsdoeken, Isolatiematten en als Machinedekking
| Deklaag: | tweezijdige Pu met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
De acryl Met een laag bedekte 100%-Algemene Dekens van de Glasvezelbrand
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Kleur: | zwarte of oem |
| Toepassing: | Brandbeveiliging |
Rode Met een laag bedekte de Glasvezeldoek van 32 Oz Silicone voor Hitteschilden
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
800C het vermiculiet bedekte Op zwaar werk berekende het Lassenbescherming met een laag Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Nominaal Gewicht: | 1100 g/m² |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000 mm |
| Nominale dikte: | 1,3 mm |
Rook- en vuurgordijnen Luchtverspreidingsmateriaal: 13,5 OZ PU bedekte glasvezel
| Gewicht per eenheid: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1300mm 1550m |
| Standaard dikte: | 0,017 duim |
Hoogwaardige gelamineerde rol: met aluminiumfolie bekleed brandwerend glasvezelstof
| Behandeling: | Aluminiumfolie/film |
|---|---|
| Gewicht: | 220 g/m2 |
| Dikte: | 0,2 mm |
Calcium-silicaat behandeld glasvezeldoek voor hoge temperaturen: Duurzaam & flexibel voor apparatuurhoezen
| Coating: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |

