Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ flexible expansion joint ] bij elkaar passen 302 producten.
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatiematras
| gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | grijs |
1000c het Bestand Materiaal op hoge temperatuur van de Kiezelzuurdoek voor Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4mm |
Stof van de schurings de Bestand Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare Isolatiedekking
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
Vermiculiet-gecoate glasvezelstof, hoogtemperatuurbestendige warmte-isolatiestof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
Met vermiculiet gecoate glasvezelstof voor branddeken lasgordijnen
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
1000c het Bestand Materiaal op hoge temperatuur van de Kiezelzuurdoek voor Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatiematras
| Gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | Grijs |
SUNTEX Vermiculiet gecoate glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
Vermiculiet-gecoate glasvezelstof hoge sterkte hoge temperatuurbestandheid corrosiebestandheid vlamvertrager
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
Industriële stof van glasvezel met siliciumcoating voor het lassen van gordijnen
| Gewicht: | 560g/sqm |
|---|---|
| Dikte van de stof van glasvezel: | 0.4 mm |
| Kleur: | ZILVERGRAUW |

