Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ flexible expansion joint ] bij elkaar passen 306 producten.
Silicone-gecoate glasvezelstof isolatie warmtebestendige Silicone-gecoate glasvezel voor brandpreventie
| Product Name: | twill woven 0.4mm silicone rubber coated fiberglass cloth |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Duurzame met siliconen gecoate glasvezelstof, thermische isolatie, siliconen glasvezel voor brandwering
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
E Glas Geweven Siliconen Coating Stof Doek Twee Zijden Vuurvast Siliconen Rubber Gecoat Hittebestendig Glasvezelweefsel
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Keyword: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
33 Doek Op hoge temperatuur van de het Calciumglasvezel van oz de Blauwe voor Branddeur en Rookgordijn
| Kleur: | blauw of OEM |
|---|---|
| Oorsprong: | Hubei, China |
| Hoofdtoepassing: | Thermische isolatie/Brandgordijn/Flexibele buis |
De rode Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Stof van de Glasdoek voor Hvac-de Schakelaar van de Systeembuis
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Vlam op hoge temperatuur - Doek van de de Stoffen de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van de vertragersglasvezel
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Rode brandwerende siliconen gecoate glasvezelstof voor HVAC-systeemkanaalconnector
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Alkalivrij |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
35 oz de Grijze van het het Calciumsilicaat van de Glasvezeldoek Deklaag Op hoge temperatuur
| breedte: | 1,5 meter/1,52 meter |
|---|---|
| Dikte: | 1.mm |
| Gewicht: | 35 oz |
Roestvrij staaldraad Opgenomen Glasvezel Geweven Stof met de Deklaag van het Calciumsilicaat
| Dikte: | 1,4 mm |
|---|---|
| Weefselband: | Panama |
| Het Gewicht van de glasvezeldoek: | 1220 G/M2 |
Van de de Dekkingsstof van de hittebescherming Doek Op hoge temperatuur van de de Doek32.4oz de Grafiet Met een laag bedekte Veiligheid
| De eenheid weegt: | 32.4oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,055 duim |

