Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ flexible expansion joint ] bij elkaar passen 302 producten.
800C van de de Draadglasvezel van het graadroestvrije staal de Stoffenbroodje voor Thermische Isolatiematras
| Gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | Grijs |
30oz weefsel - de Stoffen Vuurvaste Stof 550C van de Slot Vuurvaste Glasvezel
| Kleur: | ZWART |
|---|---|
| Toepassing: | Lassenbarrières |
| Dikte: | 0,043“ |
Op zwaar werk berekende van de de Glasvezelstof van de Lassenbescherming Algemene Doek Op hoge temperatuur 2.6mm Met een laag bedekt Grafiet
| Nominaal Gewicht: | 1150g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 2.6mm |
26oz Bulk E Glas Isolatie Geweven Glasvezeldoek Lasvonken Isolatie Branddeken
| Toepassing: | Lasvormige isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Werktemperatuur: | 550 C |
26oz Bulk E Glas Isolatie Geweven Glasvezeldoek Lasvonken Isolatie Branddeken
| Toepassing: | Lasvormige isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Werktemperatuur: | 550 C |
26oz de bulke-Doek van de Glasbekleding Geweven Glasvezel voor de Deken van de de Isolatiebrand van Lassenvonken
| Toepassing: | Het lassen vonkt isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
De vermiculiet Met een laag bedekte Stof Op hoge temperatuur van de de Weerstands Thermische Isolatie van de Glasvezeldoek
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4mm |
Stof van de schurings de Bestand Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare Isolatiedekking
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4mm |
Met vermiculiet gecoate glasvezelstof voor branddeken lasgordijnen
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4mm |
Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Gordijnen van het Brand de Algemene Lassen
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4mm |

