Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ flexible expansion joint ] bij elkaar passen 280 producten.
Brandwerende polyurethaan PU-gecoate glasvezelstof Brandwerende thermische isolatie
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Hoogtemperatuurisolatie met calciumsilicaat bekleed glasvezelstof
| Coating: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |
Stof op hoge temperatuur van de Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
480g de silicone Met een laag bedekte Doek van de Glasvezelstof in Isolatiejasjes
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
Uitstekende Chemische Bestand Silicone Met een laag bedekte Duurzame de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Brand - Met een laag bedekte de Glasvezeldoek van het vertragerskeperstof Geweven 0.4mm Silicone Rubber
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de Oustandings Chemische Weerstand Silicone voor Vuurvast Verwijderbaar Isolatiejasje
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120 g/m² |
| Dikte: | 0.95mm |
Het uitstekende Chemische Bestand Silicone bedekte Duurzame de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof voor Brand met een laag - vertragersgordijn
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120 g/m² |
| Dikte: | 0.95mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Rook en Brandgordijn
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
De uitstekende Chemische Bestand Silicone Met een laag bedekte stof van de Glasvezelstof met een laag bedekte glasvezel
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120 g/m² |
| Dikte: | 0.95mm |

