Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ flexible expansion joint ] bij elkaar passen 295 producten.
Vuurvaste de Doekstof Op hoge temperatuur van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassendeken
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Hoogte op hoge temperatuur van het de Brandgordijn van de Glasvezelstof - kwaliteitsbrandbeveiliging
| Deklaag: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 32 oz |
De Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Hoogte op hoge temperatuur van het de Brandgordijn van de Glasvezelstof - kwaliteitsbrandbeveiliging
| Verpakkingen: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 32 oz |
Zwarte Brand - van het Broodjescompenstor van de vertragers Algemene Glasvezel Doek 1.2mm Thermische Isolatiebroodje
| Gewicht: | 1100g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 1.2mm |
1.3mm Industriële van het Vermiculietglassfiber van het Brand Algemene Broodje Doek 800 de Hittebestendige Glasvezel die van C Algemeen Broodje lassen
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Gele Vlam/Vonken Bestand Brandglasvezel die het Algemene Met een laag bedekte Vermiculiet lassen van de Broodjesstof
| Nominaal Gewicht: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1.5 M |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Op zwaar werk berekend Vermiculiet Met een laag bedekt de Brand Algemeen Broodje 800 van het Glasvezel Industrieel Lassen c-Weerstand
| Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Grootte: | 1000mm |
| Diameter: | 1.4mm |
Van de het Broodjesbrand van de Suntex Industriële Brand Algemene Algemene en Vuurvaste het Lassendeken
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Bestand Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur voor de Insluiting van het Hitteschild
| Nominaal gewicht: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1.5 m |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Gemakkelijk Genaaide Vervaardigde Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Pakkingen Oven Door Seals te zijn
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |

