Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fire resistance ptfe coated glass fabric ] bij elkaar passen 186 producten.
Het silicone PTFE bedekte Hittebestendige van de de Doekglasvezel van de Hitteisolatie de Glasvezelstof voor Deklaag met een laag
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte PTFE |
| Materiaal: | Glasvezel |
Van de de Deurptfe Met een laag bedekte Glasvezel van de hittevertrager van het de Stoffen610g Thermische Geval E het Glasglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
Goede anti-abrasion, PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Gemakkelijk te naaien Gefabriceerde PTFE-gecoate glasvezelstof voor thermische isolatie
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof met de Uitstekende Treksterkte van de Schuringsweerstand
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
Van de de Stoffenveiligheid van de turbine de Algemene PTFE Met een laag bedekte Glasvezel Opnieuw te gebruiken Doek van de de Schort580g Met een laag bedekte Glasvezel
| Totaal Gewicht: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1550m |
| Totale Dikte: | 0.43mm |
Stof van de de Deur de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel van de hittevertrager voor Rookgordijn en brand cutain
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
PTFE Met een laag bedekte van de het Stofbekleding van de Glasvezelstof van het de Rookgordijn Opnieuw te gebruiken de thermische isolatiedekking Therma
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
PTFE Met een laag bedekte die Glasvezelstof hoofdzakelijk op het gebied van brandpreventie en thermische isolatie wordt gebruikt
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Isolatie van de op hoge temperatuur/Stof hittebestendige, Vuurvaste, Thermische de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |

