Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fire resistance ptfe coated glass fabric ] bij elkaar passen 186 producten.
De rode Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte stof van de glasdoek voor Uitbreidingsverbinding Met hoge weerstand
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
De rode Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Stof van de Glasdoek voor Hvac-de Schakelaar van de Systeembuis
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
0.42mm Met een laag bedekte Doek Op hoge temperatuur PTFE van de Weerstands de Lichtgewichtglasvezel
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte PTFE |
| Materiaal: | Glasvezel |
Antistatische Hoogte - Stof Op hoge temperatuur van de de Stoffen Bestand Glasvezel van de kwaliteits de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Hittebestendige Comité Ptfe Met een laag bedekte Glasvezeldoek 0.45mm de Montage van het Brandscherm en Flensdekking
| Gewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.45mm |
Ptfe Met een laag bedekte de Glasvezelstof Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Bestand Op hoge temperatuur van de schurings Bestand PTFE Met een laag bedekte Stof
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
SUNTEX PTFE-gecoate glasvezelstof
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Elektronisch Isolatie en HittePersmededelingsblad
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
Crowfoot patroon PTFE gecoate glasvezel stof voor Fire Pit beschermende mat gras
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |

