Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fire resistance ptfe coated glass fabric ] bij elkaar passen 285 producten.
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Elektronisch Isolatie en HittePersmededelingsblad
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
SUNTEX PTFE-gecoate glasvezelstof
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
Hittebestendige Comité Ptfe Met een laag bedekte Glasvezeldoek 0.45mm de Montage van het Brandscherm en Flensdekking
| Gewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.45mm |
Flexibel en duurzaam glasvezelweefsel met PTFE-coating en superieure brandweerstand voor industriële isolatietoepassingen
| Gewicht / Gewicht per eenheid / Totaal gewicht / Nominaal gewicht: | 580g/m² g/m².mg/m².meter 17oz/m² oz/m².y oz/m².yard |
|---|---|
| Breedte / Standaardbreedte / Nominale breedte: | 1000 mm 1520 mm 1550 m 2000 m |
| Dikte / Standaarddikte / Nominale dikte: | 0,43 mm 0,016 inch |
Hoofdkussen 0.5mm van de hitteisolatie PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 250C graad |
| gewicht: | 580 g/sqm |
Crowfoot patroon PTFE gecoate glasvezel stof voor Fire Pit beschermende mat gras
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het ranonkelpatroon PTFE voor Isolatie Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
De Ptfe Met een laag bedekte van het de Doekbroodje van de Glasvezelstof Thermische Isolatie
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | E-glas |
Bestand Antistatische PTFE op hoge temperatuur bedekte Glasvezelstof voor brandpreventie en thermische isolatie met een laag
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
Van de de oliënweerstand van de vetweerstand glasvezel de op hoge temperatuur PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |

