Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fire resistance ptfe coated glass fabric ] bij elkaar passen 186 producten.
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Weerstand Op hoge temperatuur voor Thermische Isolatie
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Dikte: | 0,45 mm |
Stof van het thermische Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glas voor Branddekking
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Coated Glass Fabric for Custom Thermal Insulation Jacket
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkali -inhoud: | alkali gratis |
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
van de het Glasstof van 590 g/sqm de Silicone Met een laag bedekte Stof van de de Brandbarrière voor Hittebestendige Isolatie
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De silicone Met een laag bedekte Stof van de de Brandbarrière van de Glasstof voor Thermische Isolatie
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone Met een laag bedekte Glasstof, Duurzame, Met grote trekspanning Sterkte, het Waterdicht maken
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone/rubber met een laag bedekte Hoge hardnekkigheid met een laag bedekte de glasvezelstof van de stoffenpolyester
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
E-glas Één Zijptfe Met een laag bedekte Stoffen Chemische Bestand
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
2 opgeruimde Ptfe Met een laag bedekte Glasvezelstof met Ranonkelpatroon
| Standaardgewicht: | 20oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Standaarddikte: | 0.017inch |

