Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
14 oz van de Isolatie de Materiële Grijze Deklaag Stoffen met Silicone voor Dekking en Jasjes
| Gewicht: | 510 g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,44 mm |
| Kleur: | Grijs |
Van de de Doekstof van de glasvezelvervaardiging Kiezelzuur Met een laag bedekte de glasvezeldoek op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |
Hoogtemperatuur Silicone Stof Brandbestendige Silicone Gecoate Glasvezel Stof Brandbestendige Vezel Stof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Dubbelzijdig siliconen gecoat glasvezelweefsel alkalivrij grijze kleur brandwerende thermische isolatiestof
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Alkali-vrije dubbelzijdig met siliconen gecoat glasvezelweefsel met waterafstotende eigenschappen voor thermische isolatie
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Duurzaam met siliconen gecoat glasvezeldoek met een dikte van 0,3 mm, een gewicht van 400 g/m² en een breedte van 1 / 1,2 / 1,5 meter voor thermische isolatie
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Zwarte Neopreen Met een laag bedekte Glasvezel Chemische Bestand Stof of Band aan Medio - het Oosten
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 540 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 500 g/sqm |
| Dikte: | 0,35 mm |
0.4mm Aluminiumfoliestof Gealuminiseerde Stof/Thermische Isolatie Materiële Vlam - de Doek van de vertragersglasvezel
| Garentype: | C-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Midden |
Aluminiumfolie Gelamineerde Stof, Doek van de Glasvezel de Vuurvaste Glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De corrosie en het Zwarte Neopreen van de olieweerstand bedekten Glasvezel Chemische Bestand Stof of Band aan Medio met een laag - het Oosten
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 540 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 500 g/sqm |
| Dikte: | 0,35 mm |

