Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
EV branddek siliconen gecoate glasvezel stof 550C/1000C thermische weerstand
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| thermische weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
Stof van de de Trillings de Zwarte Neopreen Met een laag bedekte Glasvezel van de spanningshulp voor Uitbreidingsverbinding
| Temperatuurweerstand: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 g/m2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
Gekleurde Dekkings Thermische Isolatie Fabri/Silicone Doordrongen Glasvezeldoek
| breedte: | 1 / 1,5 meter |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Merk: | Suntex |
De gekleurde van de e-Glas Doek Glasvezel Thermische Isolatie voor de Dekking van de de Industriepijp
| breedte: | 1 m/1,5 m/1,55 m |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Merk: | Suntex |
Weerbestendige thermische pijpisolatie jas glasvezeldoek rol siliconen aan twee zijden glasvezel textiel
| Temperature resistance: | From -50 C to 550 C |
|---|---|
| Weight: | 740 G/M2 |
| Thickness: | 0.53 mm |
De rode Flexibele Doek van het de Stoffensilicone Met een laag bedekte Glas van de Schakelaar Thermische Isolatie
| breedte: | 1,5 meter of OEM |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Merk: | Suntex |
1mm Dikke bedekten Beide Zijsiliconerubber Flexibele Compensatoren met een laag
| Gewicht: | 32 oz |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Breedte: | 1.5 m |
Van de de Veiligheidsglasvezel van China de Vuurvaste Hittebestendige Deken van de het Lassenbrand voor Brand
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefsel: | geweven keperstof |
Alkali Vrije Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatie
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefsel: | geweven keperstof |
Coated Glass Fabric for Custom Thermal Insulation Jacket
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkali -inhoud: | alkali gratis |

