Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
E-Glass siliconen gecoat weefsel met 50 m / 100 m rollengte, 1 / 1,2 / 1,5 meter breedte en 400 g/m² gewicht voor hoge temperatuurbestendigheid
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Spatwaterdichte, vonkvrije, siliconen gecoate glasvezel lasdeken met brede breedte opties
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Double Sided Silicone Coated Texturized Fiberglass Cloth Welding Blanket with 50 m / 100 m Roll Length
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
van de de Glasvezelstof van 580g de Ptfe Met een laag bedekte Enige Kant van China voor Hittebestendige Deken
| Nominaal Gewicht: | 580g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m |
| Nominale Dikte: | 0.43mm |
Suntex thermische isolatiestof voor isolatie van flenzen en pijpen
| Material: | ceramic fiber insulation, fiberglass cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Acrylbedekte brandwerende stof van glasvezel voor industrieel gebruik
| Type garen: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven satijn |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
30oz weefsel - de Stoffen Vuurvaste Stof 550C van de Slot Vuurvaste Glasvezel
| Kleur: | ZWART |
|---|---|
| Toepassing: | Lassenbarrières |
| Dikte: | 0,043“ |
De rode Middelgrote Stof van de het Broodjes Materiële Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van de Plichts Industriële Brand Algemene
| Temperatuurweerstand: | -50C -500C |
|---|---|
| Gewicht: | 1080 g/sqm |
| Dikte: | 0,9 mm |
Van het de Noodsituatiekiezelzuur van de douaneveiligheid het Lassenbrand - de Glasvezel Vuurvaste Deken van de vertragersisolatie
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekte slicone |
De Stoffenbroodje van de Hypalon Chemisch Bestand Glasvezel Weerbestendig voor Bouwhvac Systeem
| Gewicht: | 720 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0.65mm |
| Kleur: | wit of aangepast |

