Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 870 producten.
Duurzaam 460 g/m2 0,41 mm brandwerend glasvezel lassen deken met hoge temperatuur weerstand
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Neopreen Met een laag bedekte Glasvezel Chemische Bestand Stof 0.5mm Zwarte Kleurenweerbestendigheid
| Gewicht: | 600 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,45 mm |
| Kleur: | ZWART |
1000ºF de Stof van de Hittebestendigheids Thermische Isolatie voor de Glasvezelbekleding van Pijpreparing Rewettable
| Gewicht: | 530 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,58 mm |
| Kleur: | Wit |
Van de de Stoffendoek van de lassenpu Met een laag bedekte Glasvezel de Brandbarrière M0 die Stoffencanvas 0.4mm isoleert
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.4mm |
Van de de Glasvezel Chemische Bestand Stof van de waterweerstand Neopreen Met een laag bedekte Zwarte de Kleurenweerbestendigheid
| Gewicht: | 600 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,45 mm |
| Kleur: | Zwart |
PU gecoat glasvezelweefsel 460 g/m² hittebestendige lasdeken
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Double Side Fireproof PU Coated Fiberglass Welding Blanket with 1800C Temperature Resistance and Multiple Width Options
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
High-Temperature Vemiculite Coated Silica Fiberglass Welding Blanket with 1800C Resistance Fireproof Fire Blanket
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
PU Coated Fiberglass Fire Blanket with 1800C Resistance Blue Black Twill Weave for Welding and Heat Insulation
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |

