Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 895 producten.
Glasvezeldoek/stof gecoat met PU-materiaal voor lasbescherming Vlamvertragende stof voor hitteschildafdekkingen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor van het de Isolatiestootkussen van de Isolatiedekking de Industriële Thermische Dekking
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Hoge temperatuurbestendigheid alkali-vrije 600 g/m² gewicht stof expansievoegdoek voor duurzame brand- en hittebestendige oplossingen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Vuurvaste Vuurvaste Acryl Met een laag bedekte 100%-Glasvezel voor het Rookgordijn van de Branddeur
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of OEM |
| Toepassing: | Brandbeveiliging |
0.6mm van de het Schermstof van de Beschermingsglasvezel de Branddeken Op hoge temperatuur voor Lassen
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Behandeling: | Met een laag bedekt acryl |
| Gebruik: | De Deken van het brandlassen, Brandgordijn |
Thermische isolatie Silica stof Bestand tegen hoge temperaturen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Van de Stoffen Bestand Multilayers van het thermische Isolatiekiezelzuur de Doekcompensator Op hoge temperatuur
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
0.8mm, 1.5mm Doek de Op hoge temperatuur van de het Glasstof van het Thermische Isolatiesilicone voor Algemene de Brandgordijnen van de Lassenbescherming
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Acrylcoated 100% glasvezel voor branddeur rookgordijn
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of OEM |
| Toepassing: | Brandbeveiliging |
Hoge temperatuur glasvezelstof 1400 g grafite bedekte brandwerende stof
| Gewicht: | 1400 g/m² |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm 1520 mm 1550 mm 2000 mm |
| Dikte: | 1.6mm |

