Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] bij elkaar passen 115 producten.
Van de de Glasvezeldoek 2250g van de hittevertrager Met een laag bedekte de Turbinedekens Op hoge temperatuur Grafiet
| Gewicht: | 2250g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 2.5mm |
Chemische Bestand Vuurvaste Glasvezelstof voor de Deken van het Lassengordijn
| Alkaliinhoud: | Middel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Deklaag: | Acylic |
satijn het Op hoge temperatuur van de de Glasvezeldoek 12H van 1200g Silca voor de Deken van de Lassenbescherming
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 920mm |
| Dikte: | 1.3mm |
Vlam van de fabrieks de Directe Verkoop - het Fiberglasstof van het vertragers Waterdichte Kiezelzuur
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
17 Oz Salmon Welding Curtains & Deken
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | zalm |
0.8mm 1.5mm Hoogtemperatuur Thermische Isolatie Silicone Glasstof Stof Voor Lasbescherming Dekent Brandgordijnen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht van de stof: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz 1000°F Vuurvaste Lasdeken met 16 Mil Dikte voor Hoge Temperatuur Slijpvonk
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 oz hoge flexibele lasdek met een dikte van 16 mil voor warmte-isolatie en brandwerendheid
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
16 Mil Dubbelzijdige Splatter Guard Lasdek en brandwerend deken voor industriële bescherming
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz 16 Mil Dubbelzijdige Lasdeken Brandwerende Deken voor Bescherming tegen Hoge Temperaturen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |

