Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 414 producten.
Het Silicone op hoge temperatuur bedekte Hoge de Doek Vuurvaste Doek met een laag van de Kiezelzuurglasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Alkali Vrije Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatie
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefsel: | geweven keperstof |
De antistatische Vuurvaste Materialen van de Glasvezeldoek voor Tank het Verzegelen
| Productnaam: | de materialen van de glasvezelstof voor drijvende dakverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Vuurvaste Waterdichte Pu Met een laag bedekte Fiberglasdoek die voor lassengordijn Deken lassen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Het water weert Eigenschappen Pu Met een laag bedekte Fiberglasdoek voor Lassendekens af, branddekens
| Naam: | Polyurethaan Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460gsm |
Hoge Temperatuur Keramische Vezeldoek (650°C) voor Warmte-isolatie Kit
| Materiaal: | Keramische vezel |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | 650C graad |
| gewicht: | 1500 g/m² |
PTFE-Glasvezeldoek voor Pijpisolatie
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare van het Isolatiejasjes en Lassen Bescherming
| Materiaal: | Met siliconen gecoat glasvezel |
|---|---|
| Garen soort: | C-GLAS |
| Alkaliinhoud: | Middel |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatiematras
| gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | grijs |
Weerbestendige aluminiumfolie glasvezeldoek voor isolatie
| Yarn Type: | E-Glass |
|---|---|
| Alkali Content: | Alkali Free |
| Weave Type: | Twill Woven |

