Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
Gekleurde Dekkings Thermische Isolatie Fabri/Silicone Doordrongen Glasvezeldoek
| breedte: | 1 / 1,5 meter |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Merk: | Suntex |
Van de de Doekbrand van de Kiezelzuurglasvezel van de de Barrièrebrand het Algemene Materiaal op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |
van de de Glasvezelstof van 580g de Ptfe Met een laag bedekte Enige Kant van China voor Hittebestendige Deken
| Nominaal Gewicht: | 580g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m |
| Nominale Dikte: | 0.43mm |
Van de de Doekstof van de glasvezelvervaardiging Kiezelzuur Met een laag bedekt het Fiberglasmateriaal
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |
Fire Retardant Welding Blanket with Splash Proof and Spark Proof Features in 1m to 1.55m Widths for Industrial Use
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Hittebestendig materiaal siliconenrubber gecoate glasvezelweefsels voor flexibele expansievoeg
| Gewicht: | 1120 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Kleur: | rood |
De rode Middelgrote Stof van de het Broodjes Materiële Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van de Plichts Industriële Brand Algemene
| Temperatuurweerstand: | -50C -500C |
|---|---|
| Gewicht: | 1080 g/sqm |
| Dikte: | 0,9 mm |
Zwarte glasvezel lassen deken met 1200°C bescherming 0,41mm dikte en 1m tot 1,55m breedte opties
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Branddicht glasvezeldoek met blauw/zwart kleur en gewicht van 460 g/m2
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Van de de Stoffendoek van de lassenpu Met een laag bedekte Glasvezel de Brandbarrière M0 die Stoffencanvas 0.4mm isoleert
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.4mm |

