Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
Hittebestendige Comité Ptfe Met een laag bedekte Glasvezeldoek 0.45mm de Montage van het Brandscherm en Flensdekking
| Gewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.45mm |
Hoge temperatuur glasvezelstof 1400 g grafite bedekte brandwerende stof
| Gewicht: | 1400 g/m² |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm 1520 mm 1550 mm 2000 mm |
| Dikte: | 1.6mm |
Isolatiestoffen op hoge temperatuur voor Turbinedekens in Zeeproject
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |
Branddeur PTFE gecoate glasvezelstof voor stofafzetting
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Glasvezel-sweisdek brandwerend hittebestendig 550C Industrieel
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandweerstand: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Glasvezel-sweisdek 1,5m x 1,5m 550C hittebestendig
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandweerstand: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Hittebestendige Silicone Met een laag bedekte het Lassengordijnen & Deken van de Glasvezeldoek
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
0.8mm 1.5mm Hoogtemperatuur Thermische Isolatie Silicone Glasstof Stof Voor Lasbescherming Dekent Brandgordijnen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht van de stof: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
16 Mil Dubbelzijdige Splatter Guard Lasdek en brandwerend deken voor industriële bescherming
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz 1000°F Vuurvaste Lasdeken met 16 Mil Dikte voor Hoge Temperatuur Slijpvonk
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |

