Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
460 g/sqm 0.41 mm Heat-Insulated Fireproof PU Coated Fiberglass Fabric Welding Blanket Up to 1800C
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Fireproof Heavy Duty Welding Blanket Blue/Black Twill Weave 460 g/sqm PU Coated Fiberglass Fabric
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Geïsoleerde spatsbestendige PU-gecoate glasvezelstof met meerdere breedteopties voor lasdekens
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
PU-gecoat glasvezelstof-lasdekleding met warmtebescherming voor brazen in meerdere breedtes van 1 m tot 1,55 m
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
De Glasvezelstof op hoge temperatuur van het Glasvezel Hoge Kiezelzuur voor het Branden niet
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
PTFE Met een laag bedekte die Glasvezelstof hoofdzakelijk op het gebied van brandpreventie en thermische isolatie wordt gebruikt
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
De thermische Isolatie PTFE bedekte Glasvezelstof Gemakkelijk om allerlei vet, vlekken of andere gehechtheid op zijn schoon te maken met een laag
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Gemakkelijk te naaien Gefabriceerde PTFE-gecoate glasvezelstof voor thermische isolatie
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
800C van de de Draadglasvezel van het graadroestvrije staal de Stoffenbroodje voor Thermische Isolatiematras
| Gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | Grijs |
De goede Dekens van het de Dekens Duurzame Lassen van de Schurings Bestand Brand
| Basisstof: | HT800 |
|---|---|
| Kleur: | het grijs en customed kleuren |
| Materiaal: | Pu-Glasvezel |

