Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
24oz van de de Glasvezelstof van het keperstofweefsel Vuurvaste Acryl Met een laag bedekte het Lassenbescherming
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Behandeling: | Zwarte met een laag bedekt Acryl |
| Toepassing: | Lassenbescherming |
Chemische Bestand PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof 0.43mm Vuurvaste Barrière
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het satijnweefsel Polyurethaan voor de verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.4mm |
Isolatie van de op hoge temperatuur/Stof hittebestendige, Vuurvaste, Thermische de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Elektronisch Isolatie en HittePersmededelingsblad
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
Van het de Brandbewijs van de 550 Graadweerstand van het de Veiligheidslassen van de de Beschermingsglasvezel de Branddeken Op hoge temperatuur
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
De kleurrijke Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Doek van de Glasvezelstof
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | C-glas |
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
De silicone met een laag bedekte doek van de het siliciumrubber met een laag bedekte glasvezel van de glasvezelstof
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Double Side Blue Black Twill Weave PU Coated Fiberglass Fabric Welding Blanket
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Heavy Duty Welding Blanket with 1m/1.3m/1.5m/1.52m/1.55m Width Blue/Black Twill Weave PU Coated Fiberglass Fabric
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |

