Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 414 producten.
M0 Brandwerend 0,4 mm glasvezeldoek, PU-gecoat voor luchtverdeelsysteem
| gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Grijs |
Isolator Glasvezelfelt ️ Vuurbestendig, isolerend, geschikt voor hoge temperaturen en verder
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Dikte: | 25mm of aangepast |
| breedte: | 1m of aangepast |
Industriële stof van glasvezel met siliciumcoating voor het lassen van gordijnen
| Gewicht: | 560g/sqm |
|---|---|
| Dikte van de stof van glasvezel: | 0.4 mm |
| Kleur: | ZILVERGRAUW |
Doek van de roestvrij staal de Draad Versterkte Glasvezel met Pu die 0.7mm voor Gordijnen van de Brand de Algemene Rook met een laag bedekken
| Totaal Gewichts Nominaal Gewicht: | 690g/sqm |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1200mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 0.7mm Glasvezelstof |
Hoogreflecterende aluminiumfolie glasvezeldoek – Voor flexibele connectorbuizen
| Dikte: | 0.4 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 470 g/m2 |
| Coating: | Aluminiumfolie |
1.3mm Industriële van het Vermiculietglassfiber van het Brand Algemene Broodje Doek 800 de Hittebestendige Glasvezel die van C Algemeen Broodje lassen
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Van de het Broodjesbrand van de Suntex Industriële Brand Algemene Algemene en Vuurvaste het Lassendeken
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Van de het Broodjesbrand van de Suntex de Industriële Brand Algemene Deken van de de Noodsituatiebrand Algemene voor Huisveiligheid
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
De Doek Op zwaar werk berekende Vuurvaste Lasser van de siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel Blanket For Industrial, het Kamperen, Rokers en Grills
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 730 g/sqm-OEM |
| Dikte: | 0,53 mm-OEM |
Gekleurde Dekkings Thermische Isolatie Fabri/Silicone Doordrongen Glasvezeldoek
| breedte: | 1 / 1,5 meter |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Merk: | Suntex |

