Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
De Dekking van de de Glasvezelisolatie van de hittewacht voor Isolatie van Flenzen en Pijpen
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Vlamvertragend gealuminiseerd glasvezeldoek 0,65 mm, gebruikt voor hittebestendige veiligheidsschorten
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Sollicitatie: | Veiligheidsschort voor lassen |
| Dikte: | 0,65 mm |
Van de de Glasvezeldoek van Ptfe van de schuringsweerstand Chemische Bestand Waterdicht voor Olie en Gaspijp het Verpakken
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Grijs |
Van het de Brandbewijs van de 550 Graadweerstand van het de Veiligheidslassen van de de Beschermingsglasvezel de Branddeken Op hoge temperatuur
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
Goede anti-abrasion, PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Van de het Glasstof van Thermocovers Ptfe Met een laag bedekt van de de Brandbarrière de Thermische isolatiestootkussen op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Vuurvast Hoge Temperatuurvertragend Vlak Geweven Chemische Bestendigheid Waterdicht Siliconenrubber Gecoat Glasvezelweefsel
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Hoge Thermische van de de Glasvezelstof van Matrasptfe van de het Stofbekleding Zwarte Antistatische Met een laag bedekte de Glasvezelstof PTFE
| Eenheidsgewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1520mm |
| Totale Dikte: | 0.45mm |
Hoge Thermische van de de Glasvezelstof van Matrasptfe Opnieuw te gebruiken de thermische isolatiedekking
| Eenheidsgewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1520mm |
| Totale dikte: | 0,45 mm |
De Hittebestendige Stoffen op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek en Stoffen voor Hoge Hittetoepassingen
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |

