Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
Bestand Op hoge temperatuur van de schurings Bestand PTFE Met een laag bedekte Stof
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Van het de Noodsituatiekiezelzuur van de douaneveiligheid het Lassenbrand - de Glasvezel Vuurvaste Deken van de vertragersisolatie
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekte slicone |
Doek de Op hoge temperatuur van de de Stoffenglasvezel van de kiezelzuurglasvezel voor verschillende oppervlaktebehandeling
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.053inch |
Van de de Glasvezeldoek 2250g van de hittevertrager Met een laag bedekte de Turbinedekens Op hoge temperatuur Grafiet
| Gewicht: | 2250g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 2.5mm |
Van het het Siliconerubber Met een laag bedekte Glas van de hitteisolatie van de de Stoffenbrand de Glasvezeldeken
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De concurrerende van de de dekkingsklep van de Prijs Duurzame Verwijderbare Waterdichte Isolatie de Pijp Thermische Dekking isoleerde Jasjes
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Thermische isolatiestof van glasvezel met siliconencoating voor hoezen en matrassen
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
De met een laag bedekte Thermische Deken van het Brandlassen Waterdicht voor Verkoop
| Kleur: | zwart, grijs, of aangepast |
|---|---|
| Dikte: | 1.4 mm~3mm |
| grootte: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, of aangepast |
Fabriek Groothandel Afneembare en herbruikbare zachte warmte-isolatie-deklaag Hoogtemperatuur glasvezel stoffen isolatie jas
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Rook en Brand Gekleurde Silicone bedekte het Op hoge temperatuur van Gordijnstoffen Industriële Glasvezelstructuur met een laag
| Gewicht: | 830g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0.65mm |
| Kleur: | wit |

