Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
Witte Glasvezeldoek met siliconen coating, brand- en rookwerende gordijnmateriaal
| gewicht: | 830g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,65 mm |
| Kleur: | Wit |
Vlamvertragend Materiaal Hoge Temperatuur Glasvezelstof 1mm Grafiet Gecoat Zwarte Glasvezelstof
| Nominaal Gewicht: | 1150 g/m2 |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 1 mm |
Het Geweven Zwerven van de glasvezelstof Grafiet voor Lassengordijnen & Dekking
| Deklaag: | Grafiet |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefsel: | Keperstof |
De Bestand Band op hoge temperatuur van de Thermische Isolatieglasvezel
| De eenheid weegt: | 32.4oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,055 duim |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Industriële Thermische Dekking van het Isolatiestootkussen
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Gecoat met siliconenrubber, warmte-isolatieve stof, dikte 100 mm
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Siliconenrubber gecoat glasweefsel 200-2000g/m² voor thermische isolatie
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkali -inhoud: | alkali gratis |
Silicone Rubber Coated Glass Fabric for Reusable Insulation Blankets & Pads
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkali -inhoud: | alkali gratis |
Aanpasbare thermische isolatie Stof gemaakt van glasvezel en siliconen rubbercoating geschikt voor herbruikbare isolatie dekens en pads
| materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
Vlamvertragend schermmateriaal 34OZ met grafiet behandeld weefsel, hittebestendig bij 650°C
| Gewicht per eenheid: | 33,8 oz/sq |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaard dikte: | 0,059 inch |

