Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
Effen Patroon Hoge Temperatuur Stoffen 29OZ – Grafiet Gecoat voor Brandwerende Deken
| Gewicht per eenheid: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |
Op zwaar werk berekende van de de Glasvezelstof van de Lassenbescherming Algemene Doek Op hoge temperatuur 2.6mm Met een laag bedekt Grafiet
| Nominaal Gewicht: | 1150g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 2.6mm |
Van de de Dekkingsstof van de hittebescherming Doek Op hoge temperatuur van de de Doek32.4oz de Grafiet Met een laag bedekte Veiligheid
| De eenheid weegt: | 32.4oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,055 duim |
Brandschermmateriaal Hoogtemperatuur glasvezelstof 980 g Grafiet bekleed stof Rookdeur Flexible compensators
| Gewicht: | 980 g/m2 |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm 1520 mm 1550 mm 2000 mm |
| Dikte: | 1 mm |
Met siliconen gecoat glasvezelweefsel voor isolatiehoes Isolatiepad Industriële thermische hoes
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Isolatiedeken
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Isolatiestootkussen
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De thermische Isolatiedekking bedekt het Schild van de de Glasvezelhitte van Matrasstootkussens
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Dekking van de glasvezel de Verwijderbare Thermische Isolatie voor Dekkingskleppen, Instrumentatiecomités, Flenzen & Pijpleiding
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Verwijderbare de Isolatiedekking van het Isolatiejasje met de glasvezeldoek op hoge temperatuur van de Temperatuurweerstand
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

